Ankara web tasarım

AldemWebFacebok Reklam

Facebook reklamları ile alt limit olmaksızın sizin belirlediğiniz bütçe ile sayfanızı hemen dünyaya tanıtalım ve sosyal medyanın gücünden yararlanmaya hemen başlayın!

Ürün veya hizmetiniz doğrultusunda ilgi çekici reklam kampanyaları yaratmak ve doğru dönüşümler yakalamak Webolizma ile mümkün.

Facebook yapısı gereği, kullanıcılardan topladığı verilerden faydalanarak çeşitli filtreleme imkanları sunar. Siz de ekibimizle beraber çalışarak Facebook reklamları ile yaş, cinsiyet, bölge, şehir ve ilgi alanı gibi birçok aracı kullanarak hedeflediğiniz doğru hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Doğru Hedef! Doğru Etkileşim!

2,27 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Facebook gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağında ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için sahip olduğunuz popüler bir sayfa, sosyal medyadaki potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için şüphesiz ki en önemli mecralardan biridir. Size sunduğumuz Facebook reklam hizmetimizden yararlanarak ürünlerinizin tanıtımını aynı ilgi alanına sahip milyonlarca kişiye ulaştırabilir ve bu kişiler arasından potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Günümüz sosyal medya kullanım oranlarını ve reklam mecraları göz önünde tutulduğunda düşük maliyetler ile yüksek performans alabileceğiniz alanın Facebook reklamları olduğunu söyleyebiliriz.

Hem masaüstü hem de mobilden erişim sağlayan kullanıcılara göstereceğiniz Facebook reklamlarıyla markanızın binlerce kişiye ulaşmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Facebook reklamları sayesinde, web sitenizin günlük ziyaret sayısını binlerce kişiye ulaştırarak hem sosyal medyada hem internette bulunabilir olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek

Hemen Başvurun