web tasarım Ankara

GoogleReklam

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir.

Reklamlarınızı hangi ülkede, ilde, ilçede hatta işletmenizden ne kadar uzaklıkta bulunan müşterilere yayınlayacağınızı seçebilirsiniz!

Ankara’nın en başarılı dijital ajansları arasında yer alan firmamız sayesinde Google Ads reklamlarında başarıya ulaşmak mümkün. AldemWeb olarak bizler, dijital mecrada, sizi en iyi şekilde ifade eden web ve interaktif medya hizmetleri sunuyoruz.

Google Reklam Verin

Bütçe

Geçmişe dönük harcadığınız bütçeyi görüp, geri dönüşe rakamlarıyla oranlayarak bütçe verimliliğini ölçebilirsiniz.

Analiz

Anlık raporlamalardan; hangi kelimelerin işe yaradığı ya da yaramadığını anlayıp yeni reklam stratejileri geliştirebileceksiniz.

Müdahale

Belirlediğiniz kelimelerin; içeriğini değiştirme, ekleme, çıkarma, reklamı durdurma gibi müdahalelerde bulunabileceksiniz.

Raporlama

Tıklama başı maliyetinizi de (TBM) süzerek, hangi konumdan; kim, ne kadar, nasıl tıklamış görebileceksiniz.

Ödeme

Hangi yöntemlerle ve ne kadar ödeme yaptığınızı geçmişe dönük görerek, tam bir muhasebe yapabilirsiniz.

Planlama

Yer, dil, zaman planlarını görülebilirsiniz. (Yayınlama yöntemi, hedefleme, teklif stratejisi, günlük bütçe)

Google Ads Reklamları

Reklamın mecrası internet ortamı olduğunda ise “makbul reklam” özelliklerinin tamamını barındıran en mükemmel ortam ise içinde bulunduğumuz bu zamanda tartışmasız “Google Ads Reklamları'dır.” Makbul Reklam özelliklerinin tamamına sahip olmanın da üzerinde dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip olması, şeffaf, yüksek performanslı, ölçülebilir, bütçesi kontrol edilebilir bir sisteme sahip olması ve belki de en önemli özelliklerinden biri olan sadece hedef kitlesine ulaştığında ücretlendirme yapması Google Ads Reklamlarını tartışmasız mükemmel kılmaktadır.Google Reklam için unuttuğumuz bir özellik daha var; “15 dk” içinde reklamınızı milyarlarca kişiye ulaştırmanız. Eminiz ki Google Reklamlarını mükemmel kılan unuttuğumuz daha onlarca neden var

Google Reklam'ın üstün performansını kendi reklam kampanyanızda görmek için Google Reklam Sistemini çok iyi tanıyan, tecrübe sahibi, yüzlerce farklı yapıdaki işletmelerin reklam kampanyalarını yönetmiş sadece “Adwords Sertifikalı Reklam Uzmanları” ile hizmet sunun Bilgeweb’e ulaşmanız yeterlidir.