web Yazılım

GoogleHarita Kayıt

Artık insanlar işlerini hızlıca halledebilmek için web sitelerini ziyaret etmeden de çözmek isteyen kişilerle dolu. Açıkçası bu kişileri cezbetmenin en kısa yolu harita ve bunların altındaki yorumlardır.

İşinizi profesyonelce yapmayan ya da aradığınızda ulaşamayacağınız kişilere emanet edip, yanlış yönlendirmelerle açılan harita kaydı ve altındaki olumsuz yorumlar, web sitenizi ziyaret eden ya da etmeyen bir çok potansiyel müşterinizi kaybetmenize yol açabilir. Google harita kaydı, maalesef kolay görünen ama titizlikle işlenmesi gereken bir alan. Bunun profesyonelce yapılabilmesi için bize Ulaşın

Google Harita İle Bulunabilir Olun

Talebiniz doğrultusunda Google'ın alt yapısına şirket bilgileriniz girildikten sonra adresinize posta yoluyla gelecektir. Bu belirlenen kodun elinize ulaşması yaklaşık 1-2 hafta sürebilir.

Şirketinize ulaşan kodu bize ilettiğinizde, tekrar Google'ın altyapısına girerek kaydınızı tamamlayarak yayına veriyoruz.

Google bu işlem için şirketinizi 1-2 hafta bekletiyor belki ama işinizi layıkıyla yaptığınızda, alacağınız olumlu müşterileri geri dönüşü ve puanlamalarının getirisini görünce "beklediğime değdi" diyeceksiniz.