Blog

ankara webtasarim

Web Sitesi Yaptırırken Nelere? Dikat Edilmeli

ankara webtasarim
webtasarim ankara Ostim
Web tasarımı, günümüz mobilleşen dünyasında olmazsa olmaz bir hal almıştır. Artık köşe başındaki çiğ köftecinin bile bir web sayfasıbulunmaktadır. Öyle ki her şeyi internetten yapar, araştırır olduk. Bu bağlam firmanızın sanal kartviziti olan web siteniz firmanızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kurumsal kimlik oluştururken web sitenizde artık kurumsal kimlik kalemleri arasında yer almaya başlamıştır.

Web tasarımı yaptırmadan önce firmanızın adını veya oluşturacağınız markayı belirlemekle başlamak gerek. Sonra bu marka veya isime uygun bir domain(alandı adı) secimi sonrasında bunun uzantısını belirleyelim ilk adımlarımızı atmış oluyoruz. Sonra yine size uygun ve web sitesi yaptırma’nın ilk aşaması olan logo tasarımına geçiyorsunuz. Sonra web tasarımın temelini oluşturan hizmetlerinizi belirliyorsunuz ve sitenizin şablonunu oluşturuyorsunuz.

Web sitesi yapan firmaların zorlandığı konulardan biri uygun görsel ve içerik seçimi. Sahip olduğunuz web tasarım için özgün içerik yani daha önce kimse tarafından paylaşılmamış olan içerik oluşturmanız ve hizmetlerinizi belirlemeniz gerekecek. Bu içeriklere uygun görsel bulmanız hatta imkanlarınız dahilinde kendinizin oluşturması çok önemli bir husus. Web tasarım fiyatlarını etkiliyen faktörlerden biride bu özgün içerikler olacaktır.